Team de Linderte

schooljaar 2019-2020

Management

Han van Rhee

Directeur
werkdagen: maandag t/m vrijdag
e-mail: linderte@mijnplein.nl

Dorette de Vos

Adjunt directeur
werkdagen: maandagochtend, dinsdag en donderdag
e-mail: linderte@mijnplein.nl

Marian Koggel

Intern Begeleider
werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
e-mail: m.koggel@mijnplein.nl

Marjolein timmer

Intern Begeleider voor groep 8
werkdagen: dinsdag
e-mail: m.timmer@mijnplein.nl

Loes kieftenbeld

Bouwcoördinator onderbouw
werkdagen: woensdag
e-mail: l.kieftenbeld@mijnplein.nl

Jill kakkenberg

Bouwcoördinator bovenbouw
werkdagen: dinsdag
e-mail: j.kakkenberg@mijnplein.nl

Groep 1

Monique Mollink

Leerkracht van groep 1A
werkdagen: maandag, dinsdag (woensdag)
e-mail: m.mollink@mijnplein.nl

Yvonne van Ommen

Leerkracht van groep 1A
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: y.vanommen@mijnplein.nl

Karin Schoorlemmer

Leerkracht van groep 1B
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: k.schoorlemmer@mijnplein.nl

Rita Kolk

Leerkracht van groep 1B
werkdagen: donderdag en vrijdag
e-mail: r.kolk@mijnplein.nl

Rita Kolk

Leerkracht van groep 1C
werkdagen: maandag
e-mail: r.kolk@mijnplein.nl

Esmy Overmars

Leerkracht van groep 1C
werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
e-mail: e.overmars@mijnplein.nl

Groep 2

Yvonne van der Vegt

Leerkracht van groep 2A
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: y.vandervegt@mijnplein.nl

Ria Kappert

Leerkracht van groep 2A
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: r.kappert@mijnplein.nl

Marion Stam

Leerkracht van groep 2B
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: m.stam@mijnplein.nl

Dimphy Spijker

Leerkracht van groep 2B
werkdagen: donderdag en vrijdag
e-mail: d.spijker@mijnplein.nl

Groep 3

Milou Oosterwechel

Leerkracht van groep 3A
werkdagen: maandag t/m vrijdag
e-mail: m.oosterwechel@mijnplein.nl

Loes kieftenbeld

Leerkracht van groep 3B
werkdagen: maandag, dinsdag
e-mail: l.kieftenbeld@mijnplein.nl

Maaike van Ittersum

Leerkracht van groep 3B
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: m.burink@mijnplein.nl

Groep 4

Sandy Zwinselman

Leerkracht van groep 4A
werkdagen: maandag en vrijdag
e-mail: s.zwinselman@mijnplein.nl

Elise Feijen

Leerkracht van groep 4A
werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag
e-mail: e.feijen@mijnplein.nl

Bianca Schrijver

Leerkracht van groep 4B
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: b.schrijver@mijnplein.nl

Jürgen Klein Douwel

Leerkracht van groep 4B
werkdagen: donderdag en vrijdag
e-mail: j.kleindouwel@mijnplein.nl

Groep 5

Sabine van der Gaag

Leerkracht van groep 5A
werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag
e-mail: s.vandergaag@mijnplein.nl

Jill Kakkenberg

Leerkracht van groep 5A
werkdagen: woensdag en donderdag
e-mail: j.kakkenberg@mijnplein.nl

Inez Hekking

Leerkracht van groep 5B
werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: i.hekking@mijnplein.nl

Sandy Zwinselman

Leerkracht van groep 5B
werkdagen: dinsdag
e-mail: s.zwinselman@mijnplein.nl

Groep 6

Ivette van Schooten

Leerkracht van groep 6A
werkdagen: maandag t/m vrijdag
e-mail: i.vanschooten@mijnplein.nl

Groep 7

Kim Wesselink

Leerkracht van groep 7A
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: k.wesselink@mijnplein.nl

Marjolein Timmer

Leerkracht van groep 7A
Intern Begeleider
werkdagen: donderdag en vrijdag
e-mail: m.timmer@mijnplein.nl

Rowy Tuïnk

Leerkracht van groep 7B
werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: r.tuink@mijnplein.nl

Jürgen Klein Douwel

Leerkracht van groep 7B
werkdagen: dinsdag
e-mail: j.kleindouwel@mijnplein.nl

Groep 8

Remi Huis In ’t Veld

Leerkracht van groep 8A
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag
e-mail: r.huisintveld@mijnplein.nl

Merel Peeters (WPO)

Leerkracht van groep 8A
werkdagen: donderdag en vrijdag
e-mail: m.peeters@mijnplein.nl

Jürgen Klein Douwel

Leerkracht van groep 8A
werkdagen: maandag
e-mail: j.kleindouwel@mijnplein.nl

Linda Breuker

Leerkracht van groep 8B
werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
e-mail: l.breuker@mijnplein.nl

Overige Functies

Tom van Alstede

Vakleerkracht Muziek
werkdagen: vrijdag
e-mail: t.vanalstede@mijnplein.nl

Gerard Holtslag

ICT coördinator
werkdagen: dinsdagochtend en donderdagmiddag
e-mail: g.holtslag@mijnplein.nl

Kevin Tielbeek

Vakleerkracht Gym
werkdagen: maandag t/m donderdag
e-mail: k.tielbeek@mijnplein.nl

Robert van der Weegh

Conciërge
werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
e-mail: r.vanderweegh@mijnplein.nl

Brigitte Beunders

Onderwijsassistent
werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag
e-mail: b.beunders@mijnplein.nl

Karlijn Doosje

Administratie
werkdagen: donderdag
e-mail: k.doosje@mijnplein.nl