Leerkrachten de Linderte

schooljaar 2022-2023

Management

Han van Rhee

Han van Rhee

Directeur
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: linderte@mijnplein.nl

Han van Rhee

Remi Huis in ’t Veld

Adj. Directeur
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
E-mail: linderte@mijnplein.nl

Han van Rhee

Marian Koggel

Intern Begeleider
Werkdagen: dinsdag+woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: m.koggel@mijnplein.nl

Han van Rhee

Marjolein Timmer

Intern Begeleider
Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag+donderdag
E-mail: m.timmer@mijnplein.nl

Han van Rhee

Loes Kieftenbeld

Bouwcoördinator
Werkdagen: maandag+dinsdag
E-mail: l.kieftenbeld@mijnplein.nl

Groep 1A

Han van Rhee

Monique Mollink

Werkdagen: maandag+dinsdag
E-mail: m.mollink@mijnplein.nl

Han van Rhee

Ria Kappert

Werkdagen: woensdag+donderdag
E-mail: r.kappert@mijnplein.nl 

Groep 1B

Han van Rhee

Esmy Reimert

Werkdagen: dinsdag
E-mail: e.reimert@mijnplein.nl

Han van Rhee

Rita Kolk

Werkdagen: maandag+woensdag+donderdag
E-mail: r.kolk@mijnplein.nl

Groep 1C

Han van Rhee

Karin Schoorlemmer

Werkdagen: dinsdag+woensdag+donderdag
E-mail: k.schoorlemmer@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Esmy Reimert

Werkdagen: maandag
E-mail: e.reimert@mijnplein.nl

Groep 2A

Han van Rhee

Yvonne van der Vegt

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: y.vandervegt@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Bianca Schrijver

Werkdagen: woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: b.schrijver@mijnplein.nl 

Groep 2B

Han van Rhee

Dimphy Spijker

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: d.spijker@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Marissa Brunsveld

Werkdagen: dinsdag+woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: m.brunsveld@mijnplein.nl

Groep 3A

Han van Rhee

Milou Oosterwechel

Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: m.oosterwechel@mijnplein.nl 

Groep 3B

Han van Rhee

Marion Stam

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: m.stam@mijnplein.nl  

Han van Rhee

Yvonne van Ommen

Werkdagen: woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: y.vanommen@mijnplein.nl 

Groep 3C

Han van Rhee

Elise Feijen

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: e.feijen@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Maaike van Ittersum

Werkdagen: woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: m.vanittersum@mijnplein.nl 

Groep 4A

Han van Rhee

Sabrina van de Velde

Werkdagen: dinsdag+woensdag+donderdag
E-mail: s.vandevelde@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Jürgen Klein Douwel

Werkdagen: maandag+vrijdag
E-mail: j.kleindouwel@mijnplein.nl 

Groep 4B

Han van Rhee

Carlijn Verkooijen

Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: c.verkooijen@mijnplein.nl

Groep 4C

Han van Rhee

Loes Kieftenbeld

Werkdagen: maandag+dinsdag
E-mail: l.kieftenbeld@mijnplein.nl

Han van Rhee

Charlot Hogeman

Werkdagen: woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: c.hogeman@mijnplein.nl 

Groep 5A

Han van Rhee

Sabine van der Gaag

Werkdagen: maandag+dinsdag+vrijdag
E-mail: s.vandergaag@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Esther Veldboer

Werkdagen: woensdag+donderdag
E-mail: e.veldboer@mijnplein.nl 

Groep 5B

Han van Rhee

Kim Wesselink

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: k.wesselink@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Manon Roescher-Oldeboer

Werkdagen: woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: m.oldeboer@mijnplein.nl 

Groep 6A

Han van Rhee

Ivette van Schooten

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: i.vanschooten@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Lisa Kloosterman (WPO)

Werkdagen: donderdag+vrijdag
E-mail: l.kloosterman@mijnplein.nl

Groep 6B

Han van Rhee

Mirthe Groot Koerkamp

Werkdagen: maandag+dinsdag
E-mail: m.grootkoerkamp@mijnplein.nl

Han van Rhee

Inez Hekking

Werkdagen: woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: i.hekking@mijnplein.nl 

Groep 7A

Han van Rhee

Rik Ramaker

Werkdagen: dinsdag+woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: r.ramaker@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Lars Elshof

Werkdagen: maandag
E-mail: l.elshof@mijnplein.nl 

Groep 7B

Han van Rhee

Gerard Groote Schaarsberg

Werkdagen: maandag+woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: g.grooteschaarsberg@mijnplein.nl

Han van Rhee

Linda Breuker

Werkdagen: dinsdag
E-mail: l.breuker@mijnplein.nl 

Groep 8A

Han van Rhee

Wulfien Kaatee

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag+vrijdag
E-mail: l.breuker@mijnplein.nl

Han van Rhee

Linda Breuker

Werkdagen: donderdag+vrijdag
E-mail: l.breuker@mijnplein.nl 

Groep 8B

Han van Rhee

Rowy Tuïnk

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: r.tuink@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Judith Talens

Werkdagen: donderdag+vrijdag
E-mail: j.talens@mijnplein.nl

Overige functies

Han van Rhee

Tom van Alstede

Vakleerkracht muziek
Werkdagen: vrijdag
E-mail: t.vanalstede@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Jürgen Klein Douwel

ICT Coördinator
Werkdagen: dinsdag+woensdag
E-mail: ict.delinderte@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Loes Gevers

Vakleerkracht gym
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag
E-mail: l.gevers@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Robert van der Weegh

Conciërge
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: r.vanderweegh@mijnplein.nl

Han van Rhee

Brigitte Beunders

Onderwijsassistent
Werkdagen: dinsdag+woensdag+vrijdag
E-mail: b.beunders@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Pien Jansen Holleboom

Onderwijsassistent
Werkdagen: dinsdag en donderdag
E-mail: p.jansenholleboom@mijnplein.nl

Han van Rhee

Lisa Hagen

Onderwijsassistent
Invulling via KOOS

Han van Rhee

Verna Roosendaal

Onderwijsassistent
Invulling via KOOS

Han van Rhee

Esmee Reitsma

Administratie
Werkdagen: dinsdagmiddag en vrijdagochtend
E-mail: e.reitsma@mijnplein.nl