Leerkrachten de Linderte

schooljaar 2021-2022

Management

Han van Rhee

Han van Rhee

Directeur
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: linderte@mijnplein.nl

Han van Rhee

Dorette de Vos

Adjunct directeur
Werkdagen:
E-mail: d.devos@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Marian Koggel

Intern Begeleider
Werkdagen: dinsdag+woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: m.koggel@mijnplein.nl

Han van Rhee

Marjolein Timmer

Intern Begeleider
Werkdagen: dinsdag
E-mail: m.timmer@mijnplein.nl

Loes Kieftenbeld

Loes Kieftenbeld

Bouwcoördinator
Werkdagen: dinsdag+woensdag
E-mail: l.kieftenbeld@mijnplein.nl

Groep 1A

Han van Rhee

Monique Mollink

Werkdagen: maandag+dinsdag
E-mail: m.mollink@mijnplein.nl

Han van Rhee

Carlijn Verkooijen

Werkdagen: woensdag+donderdag
E-mail: c.verkooijen@mijnplein.nl

Groep 1B

Han van Rhee

Esmy Reimert-Overmars

Werkdagen: dinsdag
E-mail: e.overmars@mijnplein.nl

Han van Rhee

Rita Kolk

Werkdagen: maandag+woensdag+donderdag
E-mail: r.kolk@mijnplein.nl

Groep 1C

Han van Rhee

Karin Schoorlemmer

Werkdagen: dinsdag+woensdag+donderdag
E-mail: k.schoorlemmer@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Esmy Reimert-Overmars

Werkdagen: maandag
E-mail: e.overmars@mijnplein.nl 

Groep 2A

Bianca Schrijver

Bianca Schrijver

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: b.schrijver@mijnplein.nl 

Han van Rhee

Charlot Hogeman

Werkdagen: woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: c.hogeman@mijnplein.nl 

Groep 2B

Yvonne van der Vegt

Yvonne van der Vegt

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: y.vandervegt@mijnplein.nl 

Ria Kappert

Ria Kappert

Werkdagen: donderdag+vrijdag
E-mail: r.kappert@mijnplein.nl 

Groep 2C

Dimphy Spijker

Dimphy Spijker

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: d.spijker@mijnplein.nl 

Judith Thalens

Judith Talens

Werkdagen: donderdag+vrijdag
E-mail: j.talens@mijnplein.nl

Groep 3A

Milou Oosterwechel

Milou Oosterwechel

Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: m.oosterwechel@mijnplein.nl 

Groep 3B

Carlijn Verkooijen

Carlijn Verkooijen

Werkdagen: maandag+dinsdag
E-mail: c.verkooijen@mijnplein.nl

Maaike van Ittersum

Maaike van Ittersum

Werkdagen: woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: m.vanittersum@mijnplein.nl 

Groep 3C

Marion Stam

Marion Stam

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: m.stam@mijnplein.nl  

Yvonne van Ommen

Yvonne van Ommen

Werkdagen: woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: y.vanommen@mijnplein.nl 

Groep 4A

Elise Feijen

Elise Feijen

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: e.feijen@mijnplein.nl 

Esther Veldboer

Esther Veldboer

Werkdagen: donderdag+vrijdag
E-mail: e.veldboer@mijnplein.nl 

Groep 4B

JaneDoe

Sabrina van de Velde

Werkdagen: dinsdag+woensdag+donderdag
E-mail: s.vandevelde@mijnplein.nl 

Jürgen Klein Douwel

Jürgen Klein Douwel

Werkdagen: maandag+vrijdag
E-mail: j.kleindouwel@mijnplein.nl 

Groep 5A

Kim Wesselink

Kim Wesselink

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: k.wesselink@mijnplein.nl 

Mirthe Groot Koerkamp

Mirthe Groot Koerkamp (WPO)

Werkdagen: donderdag+vrijdag
E-mail:

Groep 5B

Sabine van der Gaag

Sabine van der Gaag

Werkdagen: maandag+dinsdag
E-mail: s.vandergaag@mijnplein.nl 

Manon Oldeboer

Manon Roescher-Oldeboer

Werkdagen: woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: m.oldeboer@mijnplein.nl 

Groep 6A

Inez Hekking

Inez Hekking

Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: i.hekking@mijnplein.nl 

Anouk Spoolder

Anouk Spoolder (LIO)

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
(tot 1 feb 2022)
E-mail: 

Groep 6B

Ivette van Schooten

Ivette van Schooten

Werkdagen: maandag+dinsdag+woensdag
E-mail: i.vanschooten@mijnplein.nl 

Marjolein Timmer

Marjolein Timmer

Werkdagen: donderdag+vrijdag
E-mail: m.timmer@mijnplein.nl 

Groep 7A

Rik Ramaker

Rik Ramaker

Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: r.ramaker@mijnplein.nl 

Groep 7B

Rowy Tuïnk

Rowy Tuïnk

Werkdagen: dinsdag+woensdag+donderdag
E-mail: r.tuink@mijnplein.nl 

Remi Huis in 't Veld

Remi Huis in ’t Veld

Werkdagen: maandag+vrijdag
E-mail: r.huisintveld@mijnplein.nl 

Groep 8

Loes Kieftenbeld

Loes Kieftenbeld

Werkdagen: maandag
E-mail: l.kieftenbeld@mijnplein.nl

Linda Breuker

Linda Breuker

Werkdagen: dinsdag+woensdag+donderdag+vrijdag
E-mail: l.breuker@mijnplein.nl 

Overige functies

Tom van Alstede

Tom van Alstede

Vakleerkracht muziek
Werkdagen: vrijdag
E-mail: t.vanalstede@mijnplein.nl 

Jürgen Klein Douwel

Jürgen Klein Douwel

ICT Coördinator
Werkdagen: dinsdag+woensdag
E-mail: ict.delinderte@mijnplein.nl 

Loes Gevers

Loes Gevers

Vakleerkracht gym
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag
E-mail: l.gevers@mijnplein.nl 

Robert van der Weegh

Robert van der Weegh

Conciërge
Werkdagen: maandag+dinsdag_donderdag+vrijdag
E-mail: r.vanderweegh@mijnplein.nl 

Brigitte Beunders

Brigitte Beunders

Onderwijsassistent
Werkdagen: dinsdag+woensdag+vrijdag
E-mail: b.beunders@mijnplein.nl 

Lisa Hagen

Lisa Hagen

Onderwijsassistent
Werkdagen: 
E-mail:

JaneDoe

Jaimy Joy Poort

Onderwijsassistent
Werkdagen:
E-mail:

Pien

Pien Jansen Holleboom

Onderwijsassistent
Werkdagen: dinsdag en donderdag
E-mail: p.jansenholleboom@mijnplein.nl

Esmee

Esmee Reitsma

Administratie
Werkdagen: dinsdagmiddag en vrijdagochtend
E-mail: e.reitsma@mijnplein.nl