Mouse-over of tik op de foto voor meer informatie

Groep 1

Monique Mollink

Leerkracht van groep 1A
werkdagen: maandag en dinsdag
e-mail: m.mollink@mijnplein.nl

Karin Schoorlemmer

Leerkracht van groep 1B
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: k.schoorlemmer@mijnplein.nl

Esmy Overmars

Leerkracht van groep 1A
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: e.overmars@mijnplein.nl

Rita Kolk

Leerkracht van groep 1B
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: r.kolk@mijnplein.nl

Groep 2

Marion Stam

Leerkracht van groep 2A
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: m.stam@mijnplein.nl

Ria Kappert

Leerkracht van groep 2B
werkdagen: maandag en dinsdag
e-mail: r.kappert@mijnplein.nl

Yvonne van Ommen

Leerkracht van groep 2A
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: y.vanommen@mijnplein.nl

Yvonne van der Vegt

Leerkracht van groep 2B
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: y.vandervegt@mijnplein.nl

Groep 3

Sandy Zwinselman

Leerkracht van groep 3
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: s.zwinselman@mijnplein.nl

Ria Peters

Leerkracht van groep 3
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: r.peters@mijnplein.nl

Groep 3-4

Maaike Burink

Leerkracht van groep 3-4
werkdagen: maandag t/m vrijdag
e-mail: m.burink@mijnplein.nl

Groep 4

Loes Kieftenbeld

Leerkracht van groep 4 Bouwcoördinator onderbouw werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: l.kieftenbeld@mijnplein.nl

Bianca Schrijver

Leerkracht van groep 4
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: b.schrijver@mijnplein.nl

Groep 5

Sabine van der Gaag

Leerkracht van groep 5A
werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
e-mail: s.vandergaag@mijnplein.nl

Petra Ouwehand

Leerkracht van groep 5B
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: p.ouwehand@mijnplein.nl

Brigitte Beunders

Leerkracht van groep 5A
werkdagen: woensdag
e-mail: b.beunders@mijnplein.nl

Rowy Tuïnk

Leerkracht van groep 5B (WPO)
werkdagen: donderdag en vrijdag
e-mail: r.tuink@mijnplein.nl

Groep 6

Remi Huis in ’t Veld

Leerkracht van groep 6A
Studentenbegeleider
werkdagen: maandag t/m vrijdag
e-mail: r.huisintveld@mijnplein.nl

Jürgen Klein Douwel

Leerkracht van groep 6B werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: j.kleindouwel@mijnplein.nl

Monique Postma

Leerkracht van groep 6B
werkdagen: dinsdag
e-mail: m.postma@mijnplein.nl

Groep 7

Jill kakkenberg

Leerkracht van groep 7
Bouwcoördinator bovenbouw
werkdagen: maandag en dinsdag
e-mail: j.kakkenberg@mijnplein.nl

Ivette van Schooten

Leerkracht van groep 7
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: i.vanschooten@mijnplein.nl

Groep 8

Marjolein Timmer – de Haan

Leerkracht van groep 8A
werkdagen: maandag t/m vrijdag
e-mail: m.timmer@mijnplein.nl

Linda Breuker

Leerkracht van groep 8B
werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: l.breuker@mijnplein.nl

Jan Neppelenbroek

Leerkracht van groep 8B
werkdagen: maandag
e-mail: j.neppelenbroek@mijnplein.nl

Overige Functies

Tom van Alstede

Vakleerkracht Muziek
werkdagen: vrijdag
e-mail: t.vanalstede@mijnplein.nl

Gerard Holtslag

ICT coördinator
werkdagen: dinsdagochtend en donderdagmiddag
e-mail: g.holtslag@mijnplein.nl

Karlijn Doosje

Administratie
werkdagen: dinsdag- en donderdagmiddag
e-mail: k.doosje@mijnplein.nl

Robert van der Weegh

Conciërge
werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
e-mail: r.vanderweegh@mijnplein.nl

Directie

Marian Koggel

Intern Begeleider
werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag
e-mail: m.koggel@mijnplein.nl

Han van Rhee

Directeur
werkdagen: maandag t/m vrijdag
e-mail: linderte@mijnplein.nl

Dorette de Vos

Adjunt directeur
werkdagen: maandagochtend, dinsdag en donderdag
e-mail: linderte@mijnplein.nl