Teamfoto leerkrachten de Linderte

Monique Mollink

 

Leerkracht van groep 1A

werkdagen: maandag en dinsdag

e-mail: m.mollink@mijnplein.nl

Yvonne van der Vegt

 

Leerkracht van groep 1A

werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: y.vandervegt@mijnplein.nl

Marion Stam

 

Leerkracht van groep 1B

werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

e-mail: m.stam@mijnplein.nl

Yvonne van Ommen

 

Leerkracht van groep 1B

werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: y.vanommen@mijnplein.nl

Rita Kolk

 

Leerkracht van groep 2A

werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: r.kolk@mijnplein.nl

Odette van der Vegte

 

Leerkracht van groep 2A

werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

e-mail: o.vandervegte@mijnplein.nl

Bianca Schrijver

 

Leerkracht van groep 2B

werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: b.schrijver@mijnplein.nl

Ria Kappert

 

Leerkracht van groep 2B

werkdagen: maandag en dinsdag

e-mail: r.kappert@mijnplein.nl

Sandy Zwinselman

 

Leerkracht van groep 3A

werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

e-mail: s.zwinselman@mijnplein.nl

Esmy Overmars

 

Leerkracht van groep 3A

werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: e.overmars@mijnplein.nl

Jürgen Klein Douwel

 

Leerkracht van groep 3B

werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: j.kleindouwel@mijnplein.nl

Monique Postma

 

Leerkracht van groep 3B en groep 8

werkdagen: dinsdag en woensdag

e-mail: m.postma@mijnplein.nl

Ria Peters

 

Leerkracht van groep 4A

werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: r.peters@mijnplein.nl

Loes Kieftenbeld

 

Leerkracht van groep 4A
Bouwcoördinator onderbouw

werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

e-mail: l.kieftenbeld@mijnplein.nl

Maaike Burink

 

Leerkracht van groep 4B

werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: m.burink@mijnplein.nl

Petra Ouwehand

 

Leerkracht van groep 5A

werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

e-mail: p.ouwehand@mijnplein.nl

Joyce Groen

 

Leerkracht van groep 5A
WPO’ er

werkdagen: donderdag en vrijdag

e-mail: j.groen@mijnplein.nl

Sabine van der Gaag

 

Leerkracht van groep 5B

werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

e-mail: s.vandergaag@mijnplein.nl

Jill Kakkenberg

 

Leerkracht van groep 6

werkdagen: maandag en dinsdag

e-mail: j.kakkenberg@mijnplein.nl

Ivette van Schooten

 

Leerkracht van groep 6

werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: i.vanschooten@mijnplein.nl

Marjolein de Haan

 

Leerkracht van groep 7A

werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: m.dehaan@mijnplein.nl

Remi Huis in ’t Veld

 

Leerkracht van groep 7B
Begeleider studenten

werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: r.huisintveld@mijnplein.nl

Linda Breuker

 

Leerkracht van groep 8

werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: l.breuker@mijnplein.nl

Jan Neppelenbroek

 

Leerkracht van groep 8

werkdagen: maandag en woensdag (gr5)

e-mail: j.neppelenbroek@mijnplein.nl

Tom van Alstede

 

Vakleerkracht muziek

werkdagen: vrijdag

e-mail: t.vanalstede@mijnplein.nl

Gerard Holtslag

 

Bovenschools ICT’er voor mijnplein

werkdagen op de Linderte: maandagmiddag en vrijdagmiddag

e-mail: g.holtslag@mijnplein.nl

Marian Koggel

 

Intern Begeleider voor de groepen 1,2,3,4 en 8

werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

e-mail: m.koggel@mijnplein.nl

Brigitte Beunders

 

Intern Begeleider voor de groepen 5,6 en 7

werkdagen: dinsdagmiddag, woensdag en vrijdagmorgen

e-mail: b.beunders@mijnplein.nl

Karlijn Doosje

 

Administratie

werkdagen: dinsdagmiddag en donderdagmiddag

e-mail: k.doosje@mijnplein.nl

Ria Wiggers

 

Conciërge

werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

e-mail: r.wiggers@mijnplein.nl

Han van Rhee

 

Directeur

werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: linderte@mijnplein.nl

Dorette de Vos

 

Adjunct directeur

werkdagen: maandagochtend, dinsdag en donderdag

e-mail: linderte@mijnplein.nl