Management

Han van Rhee

Directeur
werkdagen: maandag t/m vrijdag
e-mail: linderte@mijnplein.nl

Dorette de Vos

Adjunt directeur
werkdagen: maandagochtend, dinsdag en donderdag
e-mail: linderte@mijnplein.nl

Marian Koggel

Intern Begeleider
werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag
e-mail: m.koggel@mijnplein.nl

Marjolein timmer

Intern Begeleider voor groep 8
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: m.timmer@mijnplein.nl

Loes kieftenbeld

Bouwcoördinator onderbouw
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: l.kieftenbeld@mijnplein.nl

Jill kakkenberg

Bouwcoördinator bovenbouw
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: j.kakkenberg@mijnplein.nl

Groep 1

Monique Mollink

Leerkracht van groep 1A
werkdagen: maandag en dinsdag
e-mail: m.mollink@mijnplein.nl

Esmy reimert-Overmars

Leerkracht van groep 1A
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: e.overmars@mijnplein.nl

Karin Schoorlemmer

Leerkracht van groep 1B
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: k.schoorlemmer@mijnplein.nl

Rita Kolk

Leerkracht van groep 1B
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: r.kolk@mijnplein.nl

Groep 2

Marion Stam

Leerkracht van groep 2A
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: m.stam@mijnplein.nl

Yvonne van Ommen

Leerkracht van groep 2A
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: y.vanommen@mijnplein.nl

Ria Kappert

Leerkracht van groep 2B
werkdagen: maandag en dinsdag
e-mail: r.kappert@mijnplein.nl

Yvonne van der Vegt

Leerkracht van groep 2B
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: y.vandervegt@mijnplein.nl

Groep 3

Milou Oosterwechel

Leerkracht van groep 3A
werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: m.oosterwechel@mijnplein.nl

Sandy zwinselman

Leerkracht van groep 3A
werkdagen: dinsdag
e-mail: s.zwinselman@mijnplein.nl

Loes kieftenbeld

Leerkracht van groep 3B
werkdagen: maandag en dinsdag
e-mail: l.kieftenbeld@mijnplein.nl

Rowy Tuïnk

Leerkracht van groep 3B
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: r.tuink@mijnplein.nl

Groep 4

Maaike van Ittersum

Leerkracht van groep 4A
werkdagen: maandag en dinsdag
e-mail: m.burink@mijnplein.nl

Bianca Schrijver

Leerkracht van groep 4A
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: b.schrijver@mijnplein.nl

Groep 4-5

Ivette van schooten

Leerkracht van groep 4-5
werkdagen: maandag t/m vrijdag
e-mail: i.vanschooten@mijnplein.nl

Groep 5

Sabine van der Gaag

Leerkracht van groep 5
werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
e-mail: s.vandergaag@mijnplein.nl

maaike van ittersum

Leerkracht van groep 5
werkdagen: woensdag
e-mail: m.burink@mijnplein.nl

Groep 6

Jürgen Klein Douwel

Leerkracht van groep 6A
werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: j.kleindouwel@mijnplein.nl

Esmy Reimert-overmars

Leerkracht van groep 6A
werkdagen: dinsdag
e-mail: e.overmars@mijnplein.nl

Remi Huis in ’t Veld

Leerkracht van groep 6B
Studentenbegeleider
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: r.huisintveld@mijnplein.nl

Birgit heuver

WPO-Leerkracht van groep 6B
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: b.heuver@mijnplein.nl

Groep 7

Jill kakkenberg

Leerkracht van groep 7A
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
e-mail: j.kakkenberg@mijnplein.nl

Marjolein Timmer

Leerkracht van groep 7A
Intern Begeleider
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: m.timmer@mijnplein.nl

Sandy zwinselman

Leerkracht van groep 7B
werkdagen: maandag
e-mail: s.zwinselman@mijnplein.nl

Philip oldenbeuving

Leerkracht van groep 7B
werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: p.oldenbeuving@mijnplein.nl

Groep 8

Rowy Tuïnk

Leerkracht van groep 8
werkdagen: maandag
e-mail: r.tuink@mijnplein.nl

Linda Breuker

Leerkracht van groep 8
werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
e-mail: l.breuker@mijnplein.nl

Overige Functies

Tom van Alstede

Vakleerkracht Muziek
werkdagen: vrijdag
e-mail: t.vanalstede@mijnplein.nl

Gerard Holtslag

ICT coördinator
werkdagen: dinsdagochtend en donderdagmiddag
e-mail: g.holtslag@mijnplein.nl

Kevin Tielbeek

Vakleerkracht Gym
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
e-mail: k.tielbeek@mijnplein.nl

Robert van der Weegh

Conciërge
werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
e-mail: r.vanderweegh@mijnplein.nl

Brigitte Beunders

Onderwijsassistent
werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag
e-mail: b.beunders@mijnplein.nl

Karlijn Doosje

Administratie
werkdagen: dinsdag- en donderdagmiddag
e-mail: k.doosje@mijnplein.nl